Služby

V našem autobazaru poskytujeme všechny služby, které jsou pro pohodlný a hladký průběh nákupu a výkupu ojetého vozu potřeba.

Záruka

Na u nás zakoupené vozy poskytujeme garanci kontroly počtu najetých kilometrů.

Dále garantujeme doživotní právní záruku na původ vozu.

Financování

Pokud nemáte na koupi vozu dostatečnou sumu peněz, zajistíme pro Vás leasing nebo spotřebitelský úvěr od stabilních finančních institucí:

  • ESSOX
  • sAUTOLEASING
  • COFIDIS

U všech těchto institucí si můžete vybrat výši akontace a intenzitu splácení až po dobu 72 měsíců.

Pojištění

Zajistíme pro Vás všechna potřebná pojištění. Základem je Povinné ručení, nicméně v mnoha případech základ nestačí a je dobré mít i Havarijní pojištění. Samozřejmě pokud požadujete plný servis, tak pro nás není problém zajistit i spoustu dalších dodatkových pojištění jako jsou například: Pojištění skel, Pojištění právní ochrany, Asistenční služby a další.

U nás si jednoduše uzavřete smlouvu s pojišťovnou Generali, Česká pojištovna nebo Kooperativa.

Odtahová služba

Odtahovou službu máme hlavně z důvodu dovozu vozidel ze zahraničí, nicméně pokud budete potřebovat převézt vůz např. bez technické kontroly nebo přivézt Vaše nepojízdné auto ze zahraniční dovolené, není problém se na nás obrátit.

Protiúčet a komisní prodej

Protiúčet

V případě, že chcete vyměnit Váš vůz za novější, tak protiúčet je pro Vás ideální služba. Nabídnutá kupní cena Vašeho současného vozu je vyšší než v případě prostého výkupu. Přebíráme za Vás veškerou zodpovědnost za technický stav a navíc za Vás vyřídíme všechno papírování na dopravním inspektorátu.

Komisní prodej

Vaše ojeté vozy u nás můžete prodat i v komisním prodeji. Tento způsob prodeje se vyplatí tomu, kdo nepotřebuje peníze okamžitě, ale za to chce utržit za svůj vůz co nejvíce. Navíc nemá čas na hledání kupce pro svůj vůz, dohadování ceny a podmínek prodeje. Tyto věci za poplatek profesionálně vyřídí autobazar.